Επιτυχόντες 2017, Πανελλήνιες Εξετάσεις

Εκπαιδευτήρια Αθηνά, Γυμνάσιο Λύκειο, Ιδιωτικά σχολεία, Τρίκαλα

Επιτυχόντες Πανελλαδικών 2017

ΑΚΡΙΒΟΥ ΧΡΥΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ  ΡΟΔΑΝΘΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΜΠΕΛΟΥΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΜΠΡΑΖΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) 
ΒΟΖΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΟΖΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΛΕΝΤΗΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  ΗΛΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ ΛΟΥΙΖΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) - Ε.Κ.Π.Α.
ΚΑΝΝΑΒΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΣΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΕΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΕΜΟΥ ΝΙΚΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΤΣΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ  ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΥΠΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΙΑΚΑ ΣΤΕΛΛΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΛΙΑΚΟΥ ΖΩΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΛΑΜΑ ΓΡΑΜΜΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΡΑΦΑΗΛ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΙΣΙΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΛΟΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΠΟΥΡΛΙΑΣΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ  ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΝΙΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΝΙΚΟΘΩΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΝΤΑΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΝΤΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΤΗΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΕΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΙΖΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΩΜΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΡΩΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΙΑΜΠΑΡΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΙΩΡΤΖΙΩΤΗ ΣΟΦΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΚΙΜΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗ ΖΩΗ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΗ ΜΑΡΙΑ  ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
facebook contact