Επιτυχόντες 2015, Πανελλήνιες Εξετάσεις

Εκπαιδευτήρια Αθηνά, Γυμνάσιο Λύκειο, Ιδιωτικά σχολεία, Τρίκαλα

Επιτυχόντες Πανελλαδικών 2015

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΔΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ  ΑΓΑΠΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΕΝΔΙΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΓΚΑΡΑΒΕΛΛΑ ΑΜΑΛΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΟΛΙΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΓΚΟΥΛΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΟΥΤΖΙΟΥΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΖΟΡΜΠΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) 
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΟΥΚΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΡΙΚΩΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΥΠΡΙΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΙΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΚΡΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΟΥΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΝΤΟΓΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΙΣΣΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΛΗΣΙΩΤΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) 
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΡΟΥΣΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΛΤΑΠΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΙΜΟΡΕΛΗ ΧΑΡΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
ΣΟΥΦΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΣΠΑΝΟΥΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΖΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 
ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΦΡΥΔΑ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΟΝΔΡΟΝΑΣΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ)
facebook contact