Επιτυχόντες 2006, Πανελλήνιες Εξετάσεις

Εκπαιδευτήρια Αθηνά, Γυμνάσιο Λύκειο, Ιδιωτικά σχολεία, Τρίκαλα

Στατιστικά Πανελλαδικών 2006

statistics

Το γράφημα παρουσιάζει τον γενικό βαθμό πρόσβασης της Γ' τάξης Λυκείου το έτος 2006.

Επιτυχόντες Πανελλαδικών 2006

Επώνυμο Όνομα Σχολή Επιτυχίας
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΑΛΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΔΙΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΖΟΛΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΦΟΥΝΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΒΟΥΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΤΣΙΑΣΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
Β0ΥΚΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
ΜΑΝΩΛΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛ/ΡΓΩΝ ΕΜΠ
ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ H/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΑΛΟΓΕΡΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΔΗΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡ. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΤΣΑΓΚΟΥΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΜΠΑΤΑΤΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΣΙΝΑΡΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΖΟΤΖΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΓΓΕΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ(ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΜΑΤΑΡΑΓΚΑ ΑΡΓΥΡΩ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
ΖΑΛΑΒΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΑΤΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
ΝΤΙΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΧΑΡΑΤΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΔΕΜΤΖΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΟΣΜΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΠΙΣΤ.ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΩΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
ΣΙΣΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΓΚΟΥΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΙΣΤΟΡIΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΟΚΙΑ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΟΡΦΟΥ ΣΟΦΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΜΠΑΛΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΠΕΣΛΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΣΩΜΑΤΑ
ΜΙΑΡΙΤΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
ΛΟΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ) - ΣΩΜΑΤΑ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
ΤΣΕΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΛΑΣΤΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ & ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΛΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/NΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΑΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΓΚΑΜΠΕΡΙ ΑΛΕΞ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
ΚΑΛΛΙΑΓΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΤΣΟΥΡΒΑΚΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΛΕΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
facebook contact